Televisió

Programació

Dimecres, 28 octubre de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Megaminimals
Infantils
06.00
Els Croods: L'origen
Infantils
06.25
L'equip Spike
Infantils
06.48
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
07.39
Pat, el gos
Infantils
08.03
Comptem amb la Paula
Infantils
08.31
El Mic i els seus amics
Infantils
09.01
Kiwi
Infantils
09.27
BabyRiki
Infantils
09.37
Zoobabu
Infantils
09.47
The baby triplets
Infantils
09.54
Veterinaris
Documentals
10.00
Kukurota
Els gegants
Altres
10.34
Manduka
Pizza terrorífica-Lildami
Altres
11.00
Manduka fet a casa
Altres
11.27
Dinàmiks
Helicòpter al rescat
Altres
11.35
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
12.01
Quin crac, l'Angelo!
Infantils
12.42
Les Sisters
Infantils
13.30
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Cocina al punto con Peña y Tamara
Carrilleras de cerdo ibérico con cerveza negra
Altres
13.00
Informativo territorial
Informatius
13.55
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Hamburguesa de moniato
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
16.00
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Les Sisters
Infantils
13.30
El xai Shaun
Infantils
14.16
El detectiu Conan
Infantils
15.05
Les tres bessones
Infantils
15.53
El xai Shaun
Infantils
16.40
Pingu
Infantils
17.00
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Una mà de contes
Infantils
17.56
El dia que el Henry va conèixer...
Infantils
18.12
Bob, el manetes
Infantils
18.27
El grill Apol·lo i les bestioles
Infantils
18.48
Pat, el gos
Infantils
19.13
Les Sisters
Infantils
19.37
Info K
Infantils
20.00
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.15
Mike el magnífic
Infantils
20.50
Els pingüins de Madagascar
Infantils
21.13
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
13.55
Como Sapiens
Atún, bonito y seso
Altres
14.10
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
15.55
El tiempo
Altres
16.00
Vuelta Ciclista a España
Esports
16.05
Servir y proteger
Sèries
17.15
Acacias 38
Sèries
18.05
El cazador
Altres
19.00
España directo
Altres
19.55
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Alguna pregunta més?
Altres
22.05
Joc de cartes
El millor restaurant de cuina de mercat entre Palamós i Sant Feliu de Guíxols
Altres
22.45
Joc de cartes
El millor restaurant de terra endins a l'Urgell
Altres
00.05
Més 324
Altres
01.30
Notícies 3/24
Informatius
03.00
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Quèquicom
Documentals
22.05
Dins el cos humà
Com sobreviviu
Documentals
23.10
Històries de la vida
El poder
Documentals
23.55
Pel·lícula: El mal fill
Pel·lícules
01.00
Quèquicom
Documentals
02.20
Dins el cos humà
Com sobreviviu
Documentals
03.20
Històries de la vida
El poder
Documentals
04.10
El món des de l'aire
Blackpool to Grasmere
Documentals
05.05
Viure als Pirineus
Una cuinera dels Pirineus, Tardor-Hivern
Documentals
05.30
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
Inés del alma mía
La Tierra Prometida
Sèries
22.10
Pel·lícula: Una escapada perfecta
Pel·lícules
23.15
Comando actualidad
Altres
00.50
La noche en 24 horas
Informatius
02.50
Noticias 24 horas
Informatius
04.40